Výstavy

Gosto Steppe Stars*RU

MVK Lysá n. Labem 24.11.2012 Ad de Bruijn EX1
MVK Lysá n. Labem 25.11.2012 Steven L. Jones EX1
MVK Praha 16.02.2013 Berta Němcová CAC, NOMINACE
MVK Karlovy Vary 20.04.2013 Steven L. Jones CAC
MVK Karlovy Vary 21.04.2013 Louis Coste CAC, NOMINACE
CHAMPION
       

GIC Garry Frostiness*CZ

MVK Ústí n. Labem 21.09.2013 Steven L. Jones EX1
MVK Lysá n. Labem 23.11.2013 J. Billing EX1, BIS
MVK Lysá n. Labem 24.11.2013 Ad de Bruijn EX1, BIS
MVK Praha 15.02.2014 Darina Tarabini CAC
MVK Praha 16.02.2014 Ad de Bruijn CAC, BIV, NOMINACE
MVK Most 10.05.2014 Stephe Bruijn CAC
CHAMPION
MVK Most 11.05.2014 Dietmar Sagurski CACIB
MVK Gliwice, PL 19.07.2014 Ireneusz Pruchniak CACIB, BIV, NOMINACE
MVK Karlovy Vary 30.08.2014 Ireneusz Pruchniak CACIB
INTERNATIONAL CHAMPION
MVK Karlovy Vary 31.08.2014 Eric Reijers CAGCIB, NOMINACE
MVK Karlovy Vary 18.04.2015 F. Calmes CAGCIB
MVK Karlovy Vary 19.04.2015 J. Pánek CAGCIB
MVK Most 09.05.2015 M. Peltonen CAGCIB, BIV, NOMINACE
MVK Most 10.05.2015 E. Reijers CAGCIB, BIV
MVK Karlovy Vary 29.08.2015 I. Pruchniak CAGCIB, BIV
MVK Karlovy Vary 30.08.2015 L. Coste CAGCIB
MVK Hof Freiheitshalle 13.09.2015 K.Ruonola CAGCIB
GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
MVK Most 07.05.2016 P. Šnajdrová CACS
MVK Most 08.05.2016 L. Comorio CACS
MVK Karlovy Vary 03.09.2016 J. Pánek CACS, NOMINACE
MVK Karlovy Vary 04.09.2016 D. Sagurski CACS, NOMINACE
World show Wien 29.10.2016 Ad de Bruijn CACS
MVK Lysá n. Labem 26.11.2016 V. Saarela CACS, BIV
MVK Lysá n. Labem 27.11.2016 J. Pánek CACS
MVK Karlovy Vary 15.04.2017 J. Pánek CACS, BIV
MVK Karlovy Vary 16.04.2017 D. Sagurski CACS, NOMINACE
MVK Most 13.05.2017 P. Šnajdrová CACS, NOMINACE
MVK Most 14.05.2017 M. Peltonen CACS
SUPREME CHAMPION
MVK Lysá nad Labem 25.11.2017 L. Comorio HP, BIV, BIS, BOB SILVER
MVK Lysá nad Labem 26.11.2017 E. Reijers HP, BIV, BIS
MVK Praha 10.02.2018 D. Sagurski
HP, BIV, BIS
MVK Praha 11.02.2018 L. Comorio
HP, BIS, BOB 3
MVK Bojkovice 24.03.2018 P. Šnajdrová HP, NOM
MVK Bojkovice 25.03.2018 E. Noskova HP
MVK Liberec 31.03.2018 P. Remy HP, BIV, BIS, BOB1
MVK Liberec 01.04.2018 M. Tausen HP, BIV, BIS
MVK Brno 21.04.2018 A. de Bruijn HP
MVK Brno 22.04.2018 G. Mantovani HP, NOM
MVK Most 05.05.2018 V. Isakov HP
MVK Most 06.05.2018 E. Hoffner HP
MVK Beroun 09.02.2019 E. Reijers HP, BIV, NOM
MVK Beroun 10.02.2019 A. de Bruijn HP, BIV, BIS

CH Vincent Prosper Dream´s

MVK Karlovy Vary 15.09.2018 Britta Busse EX1
MVK Karlovy Vary 16.09.2018 Lena Venclíková EX1
MVK Ostrava 05.01.2019 Helene Reiter CAC, BIV
MVK Ostrava 06.01.2019 Jaroslav Pánek CAC, BIV
MVK Beroun 09.02.2019 E. Reijers CAC
CHAMPION
MVK Beroun 10.02.2019 A. de Bruijn CACIB
MVK Hof Freiheitshalle 06.04.2019 M.Vinkel CACIB
MVK Hof Freiheitshalle 07.04.2019 M.Urban CACIB
INTERNATIONAL CHAMPION
MVK Brno 04.05.2019 V. Saarela CAGCIB, NOMINACE
MVK Brno 05.05.2019 E. Reijers CAGCIB, BIV, NOMINACE

CH Baloo Frostiness*CZ

MVK Brno 04.05.2019 V. Saarela EX1, BIV, NOMINACE
MVK Brno 05.05.2019 E. Reijers EX1, NOMINACE
MVK Most 11.05.2019 H. Reiter CAC, NOMINACE
MVK Most 12.05.2019 M. Peltonen CAC
MVK Praha 19.05.2019 L. Burani CAC
CHAMPION

CH Archie Moon Sissi*CZ

MVK Most 07.05.2016 Gina Grob CAC
MVK Most 08.05.2016 P. Šnajdrová CAC
MVK Lysá n. Labem 26.11.2016 Ad de Bruijn CAC, NOMINACE
CHAMPION
MVK Lysá n. Labem 27.11.2016 J. Pánek CACIB

IC Bria Coonie of Moon Sissi*CZ

MVK Praha 18.02.2012 G.Laskowska-Malaga EX1
MVK Praha 19.02.2012 M. Říhová EX1
MVK Praha 28.07.2012 E. Wieland Schilla CAC, NOMINACE
MVK Praha 29.07.2012 D. Mastrangelo CAC
MVK Ch. Planá 01.09.2012 F. Calmes CAC
CHAMPION
MVK Ch. Planá 02.09.2012 L. Costé CACIB, NOMINACE
MVK Viničné 23.09.2012 K. Mahelková CACIB
MVK Praha 04.11.2012 D. Tarabini CACIB
INTERNATIONAL CHAMPION
MVK Lysá n. Labem 24.11.2012 Steven L. Jones CAGCIB, BIV, NOM, NOM do speciální BIS britských koček
MVK Lysá n. Labem 25.11.2012 L. Venclíková CAGCIB
MVK Lysá n. Labem 23.11.2013 Ad de Bruijn CAGCIB, BIV, nejlepší stříbrná kočka ve speciální show
MVK Lysá n. Labem 24.11.2013 J. Billing CAGCIB, BIV, NOMINACE

IC Yvette Devianti*EST

MVK Chodová Planá 04.09.2010 Berta Němcová EX1, NOMINACE
MVK Kladno 27.11.2010 Marie Říhová EX1
MVK Kladno 28.11.2010 Berta Němcová EX1, NOMINACE
MVK Praha 13.02.2011 Darina Tarabini CAC
MVK Plzeň 26.02.2011 Jana Knýová CAC
MVK Plzeň 27.02.2011 Berta Němcová CAC
CHAMPION
MVK Praha 03.03.2012 Rolf Voehringer CACIB
MVK Praha 04.03.2012 Arja Martikainen CACIB
MVK Viničné 23.09.2012 K. Mahelková CACIB
INTERNATIONAL CHAMPION
MVK Lysá n. Labem 24.11.2012 Ad de Bruijn CAGCIB
MVK Lysá n. Labem 25.11.2012 Steven L. Jones CAGCIB NOM, NOM do speciální BIS britských koček

Dollores Moon Sissi*CZ

MVK Most 09.05.2015 M. Peltonen CAC
MVK Most 10.05.2015 E. Reijers CAC, NOMINACE

CH Ismene Mortishia*PL

MVK Most 09.05.2015 S. Pruchniak I
MVK Most 10.05.2015 M. Peltonen I
MVK Karlovy Vary 03.09.2016 J. Pánek CAC
MVK Karlovy Vary 04.09.2016 I. Pruchniak CAC
MVK Lysá n. Labem 26.11.2016 E. Reijers CAC
CHAMPION
MVK Lysá n. Labem 27.11.2016 J. Pánek CACIB

IC Meggie Frostiness*CZ

MVK Karlovy Vary 29.08.2015 F. Calmés EX1
MVK Karlovy Vary 30.08.2015 I. Pruchniak EX1
MVK Lysá n. Labem 21.11.2015 N. Smits EX1, NOM
MVK Lysá n. Labem 22.11.2015 L. Comorio EX1
MVK Brno 23.04.2016 P. Šnajdrová CAC, NOM
MVK Brno 24.04.2016 Ad de Bruijn CAC
MVK Most 07.05.2016 Gina Grob CAC
CHAMPION
MVK Most 08.05.2016 P. Šnajdrová CACIB, NOM
MVK Pardubice 19.08.2017 H. Hornell CACIB
MVK Pardubice 20.08.2017 L. Venclíková CACIB
MVK Wroclaw 09.09.2017 O. Sizova CACIB
INTERNATIONAL CHAMPION
MVK Karlovy Vary 16.09.2017 L. Venclíková CAGCIB
MVK Karlovy Vary 17.09.2017 D. Sagurski CAGCIB, BIV, NOM
Světová výstava Rijswijk, NL 28.10.2017 B. Rettenmund CAGCIB

CH Xaira Frostiness*CZ

MVK Ostrava 05.01.2019 Helene Reiter CAC
MVK Ostrava 06.01.2019 Jaroslav Pánek CAC
MVK Beroun 09.02.2019 E. Reijers CAC, NOM
CHAMPION
MVK Beroun 10.02.2019 Ad de Bruijn CACIB, BIS

Copyright Frostiness*CZ